Logo

Szósta planeta Układu Słonecznego pod względem oddalenia od Słońca, druga po Jowiszu pod względem masy i wielkości.

  • image
  • image
  • image

WŁĄCZAMY SIĘ W WALKĘ Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Wraz z BMB Santech, El-Pomiar i PRB Krecik, jako firmy społecznie odpowiedzialne postanowiliśmy wesprzeć pracowników 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie w walce z epidemią         COVID-19. Wspólnie zakupiliśmy sprzęt do dezynfekcji i środki sanitarne o wartości 12 tys. zł na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Urologii oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

POMOC BUDZI DOBRE EMOCJE

W ramach wsparcia „Hospicjum Pomorze Dzieciom” wykonujemy instalacje wod-kan i c.o. wraz z kotłownią  w modernizowanym budynku Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie „EMOCJA” na Gdańskich Stogach

NOWE TORY DO PORTU GDYNIA

PKP inwestują na potęgę. Jako podwykonawca Budimex S.A. największej firmy budowlanej w Polsce, będziemy wykonawcą przebudowy sieci ciepłowniczych Dn 400-Dn 900 w ramach jednej z największych inwestycji kolejowych w Polsce „Poprawa dostępu kolejowego do Portu w Gdyni”. Umowa podpisana z Budimex jest największą umową w historii firmy podobnie jak średnice rur Dn 900 jakie będziemy układać.

PRZEBUDOWA UL. HODOWLANEJ W GDYNI

 

W efekcie podpisanej umowy ze STRABAG S.A. zostaliśmy wykonawcą Przebudowy sieci ciepłowniczych wraz z kolizjami w ramach zadania „Rozbudowa ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni - odcinek witomiński - etap I, rozbudowa ulicy Hodowlanej”. Do wybudowania mamy kilkaset metrów sieci z rur preizolowanych Dn 600.

TRASA S6 – ETAP II

Miło nam, że bierzemy udział w jednej z najważniejszych inwestycji drogowych dla Pomorza. Budowie trasy ekspresowej S6 na odcinku od węzeł Chwaszczyno do węzeł Szemud. Jako firma podwykonawcza ruszyliśmy z przebudową sieci ciepłowniczych napowietrznych na układ podziemnych rur preizolowanych Dn 80 - Dn 400 na odcinku od obwodnicy w kierunku Chwaszczyna. Łącznie do wybudowania mamy około 2 500 mb sieci ciepłowniczej  z czego większość to średnice Dn 350-Dn 400.

PROJEKT GPEC „ZAWIŚLAŃSKA”

W wyniku podpisanej umowy z PPHU „Kompakt” Elbląg będziemy realizowali jako podwykonawca jeden z etapów największej w ostatnich latach inwestycji GPEC Gdańsk mającej na celu podłączenie osiedla Stogi do miejskiego systemu ciepłowniczego i likwidację lokalnej kotłowni przy ul. Zawiślańskiej.

 Zakres naszych prac obejmuje budowę sieci ciepłowniczej z rur preizolowanych 2 x Dn 300/450 o długości 322 mb.

Sieć ciepłownicza do FORUM GDAŃSK

W wyniku podpisanej umowy z Korporacją Budowlaną „Doraco” będziemy mieli swój udział przy jednej z największych inwestycji w centrum Gdańska tj. FORUM GDAŃSK.

Umowa obejmuje budowę sieci ciepłowniczej z rur preizolowanych 2 x Dn 300/ 520 o długości 364 mb zasilającej kompleks Forum oraz łączącej miejski system ciepłowniczy po obu stronach lini kolejowej Tczew - Gdynia

Ciepłociągi na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdański UMED rozpoczął pierwszy etap inwestycji pod nazwą „Centrum Medycyny Nieinwazyjnej” Firma nasz będzie wykonawcą sieci ciepłowniczej preizolowanej jak i ciepłociągów w kanale technologicznym zasilających nowy kompleks jak i dotychczasowy kompleks Centrum Medycyny Inwazyjnej.

Umowa obejmuje budowę sieci ciepłowniczej z rur preizolowanych 2 x Dn 200/ 315 i 1 xDn 250/400 o łącznej długości około 450 mb