Logo

Szósta planeta Układu Słonecznego pod względem oddalenia od Słońca, druga po Jowiszu pod względem masy i wielkości.

  • image
  • image
  • image

WŁĄCZAMY SIĘ W WALKĘ Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Wraz z BMB Santech, El-Pomiar i PRB Krecik, jako firmy społecznie odpowiedzialne postanowiliśmy wesprzeć pracowników 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie w walce z epidemią         COVID-19. Wspólnie zakupiliśmy sprzęt do dezynfekcji i środki sanitarne o wartości 12 tys. zł na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Urologii oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

POMOC BUDZI DOBRE EMOCJE

W ramach wsparcia „Hospicjum Pomorze Dzieciom” wykonujemy instalacje wod-kan i c.o. wraz z kotłownią  w modernizowanym budynku Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie „EMOCJA” na Gdańskich Stogach

NOWE TORY DO PORTU GDYNIA

PKP inwestują na potęgę. Jako podwykonawca Budimex S.A. największej firmy budowlanej w Polsce, będziemy wykonawcą przebudowy sieci ciepłowniczych Dn 400-Dn 900 w ramach jednej z największych inwestycji kolejowych w Polsce „Poprawa dostępu kolejowego do Portu w Gdyni”. Umowa podpisana z Budimex jest największą umową w historii firmy podobnie jak średnice rur Dn 900 jakie będziemy układać.

PRZEBUDOWA UL. HODOWLANEJ W GDYNI

 

W efekcie podpisanej umowy ze STRABAG S.A. zostaliśmy wykonawcą Przebudowy sieci ciepłowniczych wraz z kolizjami w ramach zadania „Rozbudowa ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni - odcinek witomiński - etap I, rozbudowa ulicy Hodowlanej”. Do wybudowania mamy kilkaset metrów sieci z rur preizolowanych Dn 600.

TRASA S6 – ETAP II

Miło nam, że bierzemy udział w jednej z najważniejszych inwestycji drogowych dla Pomorza. Budowie trasy ekspresowej S6 na odcinku od węzeł Chwaszczyno do węzeł Szemud. Jako firma podwykonawcza ruszyliśmy z przebudową sieci ciepłowniczych napowietrznych na układ podziemnych rur preizolowanych Dn 80 - Dn 400 na odcinku od obwodnicy w kierunku Chwaszczyna. Łącznie do wybudowania mamy około 2 500 mb sieci ciepłowniczej  z czego większość to średnice Dn 350-Dn 400.