Logo

Nagroda filmowa przyznawana przez Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films dla uhonorowania pracy przy filmach z gatunków science fiction, fantasy i horror.

  • image
  • image
  • image

Realizacje

Na przestrzeni 20 lat istnienia naszej firmy realizowaliśmy usługi dla wielu klientów zarówno z rejonu Trójmiasta jak i całej Polski. Każdy z projektów charakteryzował się bardzo ciekawymi i niejednokrotnie skomplikowanymi rozwiązanymi inżynierskimi, które pozwoliły doskonalić naszą firmę zarówno pod kątem kwalifikacji kadry jak i organizacji działania.

Poniżej lista wybranych realizacji. Pełna lista dostępna na życzenie klientów.

WYKAZ WYBRANYCH REALIZACJI

 

Sieci i przyłącza zewnętrzne

 Zrealizowane

 

 

2020 rok:

 

1. „ Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej z przebudową węzłów cieplnych przy ul. Legionów Polskich i Wojska Polskiego w Lęborku” Sieć preizolowana L = 2x1025 mb i zakresie średnic Dn 32-Dn 100 oraz dostawę 17 dwufunkcyjnych węzłów kompaktowych /c.o. i c.w.u./ dla MPEC Lębork.

 2. Przebudowa osiedlowej siec ciepłowniczej z przyłączami rur preizolowanych w rejonie ul. Wejhera, Gospody, Orłowskiej i Pomorskiej w Gdańsku – Etap II” L=2x632 mb Dn 40-Dn 150 dla BMB Santech

 

 3. Wymiana sieci kanałowej na preizolowaną od komory K618 do SW Szafranowa w Gdyni L= 2x120 mb Dn 200 dla OPEC Gdynia

 

 

2019 rok:

1. Budowa i modernizacja sieci ciepłowniczej Dn 40-Dn 150 o długości 3 800 metrów na terenie Kwidzyna dla PEC Kwidzyn Sp. z o.o.

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 500 w ramach inwestycji "Przebudowa budynku szpitala przy ul. Wójta Radtkego w Gdyni" dla ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o.

 

3. Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej Dn 32-Dn 150 przy ul. Krasickiego, Necla i Legionów w Gdynia dla OPEC Gdynia Sp. z o.o.

 

4. Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej Dn 350 przy ul. Morskiej, Wawrzyniaka, Gniewskiej i Rozewskiej  w Gdynia dla OPEC Gdynia Sp. z o.o.

 

5. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 200 przy ul. Suchej w Gdańsku dla GPEC Serwis Sp. z o.o.

 

 

2018 rok:

 

1. Budowa odcinka sieci ciepłowniczej Dn 250 do dzielnicy Osowa w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 200 do Dn 600 w Gdańsku w ramach "Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą w ul. Nowej Bulońskiej Północnej" dla NDI S.A. 

 

3. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 32 do Dn 250 wraz z remontami komór ciepłowniczych w rejonie ulic Dworskiej, Polskiego Czerwonego Krzyża i Gdańskiej w Gdańsku Brzeźnie dla GPEC Sp. z o.o.

 

4. Kompleksowe wykonanie sieci zewnętrznych - wodnych, kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych do nowobudowanego budynku Przedszkola przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku dla Ekoinbud Sp. z o.o. Sp. k 

 

5. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 150 o długości 3 kilometrów wzdłuż ulicy Haffnera w Sopocie dla GPEC Sp. z o.o. 

 

6. Budowa i modernizacja sieci ciepłowniczej o długości 3 kilometrów oraz węzłów cieplnych na terenie Kwidzyna dla PEC Kwidzyn Sp. z o.o. 2017 rok:

 

1. Budowa sieci ciepłowniczej o średnicy Dn 400 i długości 1,5 kilometra w Gdańsku łączącej dzielnice Jasień, Matarnia i Kokoszki z Miejska Siecią Ciepłowniczą GPEC, przyłączenie budynków przy ul. Przytulnej i Kartuskiej oraz budowa i modernizacja Stacji Podnoszenie Ciśnień dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 250 o długości 200 metrów wzdłuż ulicy Hallera w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o.

 

3. Budowa sieci i przyłączy ciepłowniczych o długości 450 metrów wraz z rozbiórką sieci istniejącej w rejonie ulic Władysława IV i Mylnej w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

4. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 100 do Dn 400 o długości 450 metrów w ramach inwestycji "Przebudowa układu drogowego w sąsiedztwie Targu Rakowego i Siennego w Gdańsku wraz z towarzyszącą infrastrukturą" dla Korporacji Budowlanej DORACO Sp. z o.o. (FORUM Gdańsk)

 

5. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 150 oraz przyłącza o łącznej długości 350 metrów do budynku przy ul. Armii Krajowej 105 w Sopocie dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 2016 rok:

 

1. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 300 od komory ciepłowniczej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku do osiedla Kamienny Potok w Sopocie o długości 550 metrów dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 300 wzdłuż ulicy Armii Krajowej od ulicy Reja do ulicy Andersa w Sopocie wraz z przyłączami ciepłowniczymi do budynków dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

3. Budowa sieci i przyłącza ciepłowniczego o łącznej długości 1250 metrów do budynku Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lęborku wraz z przebudową sieci ciepłowniczych dla Przedsiębiorstwo Budowlane "Wójcik" 

 

4. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 500 o długości 900 metrów w ramach inwestycji "Zagospodarowanie rejonu Nabrzeża Bułgarskiego w Porcie Gdynia" dla STRABAG Sp. z o.o.

 

5. Budowa sieci Dn250 i przyłącza ciepłowniczego o łącznej długości 650 metrów przy ulicy Unruga w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o.

 

6. Budowa sieci i przyłącza ciepłowniczego od Dn 32 do Dn 100 o łącznej długości 300 metrów przy ul. Budowlanych w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o.