Logo

 Saturna można oglądać gołym okiem, lecz jest często mylony z gwiazdą

  • image
  • image
  • image

Realizacje

Na przestrzeni 15 lat istnienia naszej firmy realizowaliśmy usługi dla wielu klientów zarówno z rejonu Trójmiasta jak i całej Polski. Każdy z projektów charakteryzował się bardzo ciekawymi i niejednokrotnie skomplikowanymi rozwiązanymi inżynierskimi, które pozwoliły doskonalić naszą firmę zarówno pod kątem kwalifikacji kadry jak i organizacji działania.

Poniżej lista wybranych realizacji. Pełna lista dostępna na życzenie klientów.

WYKAZ WYBRANYCH REALIZACJI

 

Sieci i przyłącza zewnętrzne

 

W trakcie realizacji

 

1. Budowa i modernizacja sieci ciepłowniczej o długości 4 000 metrów i węzłów cieplnych na terenie Kwidzyna dla PEC Kwidzyn Sp. z o.o. 

 

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 500 w ramach inwestycji "Przebudowa budynku szpitala przy ul. Wójta Radtkego w Gdyni" dla ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. 

 

3. Budowa sieci i przyłączy ciepłowniczych od Dn 25 do Dn 80 przy ulicy Jacka Malczewskiego w Sopocie dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. Zrealizowane 

 

2018 rok:

 

1. Budowa odcinka sieci ciepłowniczej Dn 250 do dzielnicy Osowa w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 200 do Dn 600 w Gdańsku w ramach "Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą w ul. Nowej Bulońskiej Północnej" dla NDI S.A. 

 

3. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 32 do Dn 250 wraz z remontami komór ciepłowniczych w rejonie ulic Dworskiej, Polskiego Czerwonego Krzyża i Gdańskiej w Gdańsku Brzeźnie dla GPEC Sp. z o.o.

 

4. Kompleksowe wykonanie sieci zewnętrznych - wodnych, kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych do nowobudowanego budynku Przedszkola przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku dla Ekoinbud Sp. z o.o. Sp. k 

 

5. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 150 o długości 3 kilometrów wzdłuż ulicy Haffnera w Sopocie dla GPEC Sp. z o.o. 

 

6. Budowa i modernizacja sieci ciepłowniczej o długości 3 kilometrów oraz węzłów cieplnych na terenie Kwidzyna dla PEC Kwidzyn Sp. z o.o. 2017 rok:

 

1. Budowa sieci ciepłowniczej o średnicy Dn 400 i długości 1,5 kilometra w Gdańsku łączącej dzielnice Jasień, Matarnia i Kokoszki z Miejska Siecią Ciepłowniczą GPEC, przyłączenie budynków przy ul. Przytulnej i Kartuskiej oraz budowa i modernizacja Stacji Podnoszenie Ciśnień dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 250 o długości 200 metrów wzdłuż ulicy Hallera w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o.

 

3. Budowa sieci i przyłączy ciepłowniczych o długości 450 metrów wraz z rozbiórką sieci istniejącej w rejonie ulic Władysława IV i Mylnej w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

4. Przebudowa sieci ciepłowniczej od Dn 100 do Dn 400 o długości 450 metrów w ramach inwestycji "Przebudowa układu drogowego w sąsiedztwie Targu Rakowego i Siennego w Gdańsku wraz z towarzyszącą infrastrukturą" dla Korporacji Budowlanej DORACO Sp. z o.o. (FORUM Gdańsk)

 

5. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 150 oraz przyłącza o łącznej długości 350 metrów do budynku przy ul. Armii Krajowej 105 w Sopocie dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 2016 rok:

 

1. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 300 od komory ciepłowniczej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku do osiedla Kamienny Potok w Sopocie o długości 550 metrów dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

2. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 300 wzdłuż ulicy Armii Krajowej od ulicy Reja do ulicy Andersa w Sopocie wraz z przyłączami ciepłowniczymi do budynków dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. 

 

3. Budowa sieci i przyłącza ciepłowniczego o łącznej długości 1250 metrów do budynku Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lęborku wraz z przebudową sieci ciepłowniczych dla Przedsiębiorstwo Budowlane "Wójcik" 

 

4. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 500 o długości 900 metrów w ramach inwestycji "Zagospodarowanie rejonu Nabrzeża Bułgarskiego w Porcie Gdynia" dla STRABAG Sp. z o.o.

 

5. Budowa sieci Dn250 i przyłącza ciepłowniczego o łącznej długości 650 metrów przy ulicy Unruga w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o.

 

6. Budowa sieci i przyłącza ciepłowniczego od Dn 32 do Dn 100 o łącznej długości 300 metrów przy ul. Budowlanych w Gdańsku dla GPEC SERWIS Sp. z o.o. Pozostałe:

 

1. Przełożenie sieci ciepłowniczej preizolowanej Dn 800 przy ulicy Hallera w Gdańsku dla WPRD Gravel Gdańsk

 

2. Budowa sieci ciepłowniczej zasilającej nowo budowany hotel Hampton by Hilton w Gdańsku Rębiechowie

 

3. Budowa sieci ciepłowniczej w rejonie ulic: Karlikowskiej, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego , Gen. Dąbrowskiego, Fryderyka Chopina, Grunwaldzkiej, Al. Wojska Polskiego, Powstańców Warszawy oraz Mokwy w Sopocie z przyłączami do obiektów Centrum Haffnera dla GPEC Gdańsk 

 

4. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 350 i budowa przyłącza do budynku WaterLane  w rejonie ul. Szafarnia w Gdańsku

 

5. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 350 dla Allcon Osiedla w ramach budowy osiedla Awiator w Gdańsku Zaspie

 

6. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 400 w Grudziądzu realizowana w ramach budowy Trasy Średnicowej łączącej obwodnicę Grudziądza z Autostradą A1

 

7. Przebudowa sieci ciepłowniczej Dn 400 w Malborku w ramach przebudowy linii kolejowej Gdańsk - Warszawa

 

8. Budowa preizolowanej sieci chłodu od Dn 150 do Dn 250 zasilające budynek Terminala II im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie dla DORACO S.A.

 

9. Budowa kanalizacji deszczowej od Dn 500 do Dn 1000 w ramach "Budowa drogi kołowania równoległej do drogi startowej w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku" dla Stabilator Sp z o.o.

 

10. Budowa przyłącza ciepłowniczego Dn 150 do Hali Sportowo-Widowiskowej Ergo Arena w Sopocie

 

11. Wymiana sieci ciepłowniczej Dn 600 ul. Grunwaldzka , Wincentego Pola , Władysława Syrokomli w Gdańsku dla ZUC Gdańsk 

 

12. Przełożenie sieci cieplnej napowietrznej Dn 600 w rejonie Stadionu PGE Arena w Gdańsku

 

13. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 50-Dn 300 w ramach „Rozbudowa infrastruktury portowej do obsługi statków ro-ro z dostępem drogowym i kolejowym w Porcie Gdynia”

 

14. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 50-Dn 200 w ramach „Rozbudowa infrastruktury portowej do obsługi statków ro-ro z dostępem drogowym i kolejowym w Porcie Gdynia faza II”

 

15. Budowa sieci ciepłowniczej Dn 250 i przyłącza do Teatru Muzycznego w Gdyni